Shërbimet Tona
234
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-234,bridge-core-2.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-25.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Shërbimet Tona

Kontabilitet Dhe Financa
Auditim
Konsulence Financiare
Taksa

Si Punojmë

Puna juaj, Përkushtimi Ynë

Ne jemi Auditorë, motivues dhe sipërmarrës

Zgjidhjet tona janë të dizajnuara për të punuar me ju

Metodat tradicionale të të bërit biznes ndryshojnë pothuajse çdo ditë

Ekipi ynë i drejtuesve, menaxherëve dhe konsulentëve të përkushtuar

8 vite përvojë në planifikimin e strategjisë