Sherbimet tona
-1
archive,category,category-sherbimet-tona,category-10,bridge-core-2.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-25.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive
 

Sherbimet tona

Hapja e nje biznesi ne Kosovë Fillim I mbare eshte gjysma e punes. Hapja e nje biznesi eshte nje process qe kerkon si kohe ashtu edhe njohuri per procedurat e brendshme te nje shteti. Me ndihmen tone, ne ju sigurojme hapjen e nje biznesi te...

Për të përmbushur misionin tonë, orientimin e bizneseve dhe këshillimin për tu fokusuar në aktivitete sa më fitimprurëse dhe afatgjata dhe duke këshilluar bizneset për tu larguar nga përfshirja në aktivitete me risk të lartë ose jo-fitimprurëse. ...

Mbajtja e Kontabilitetit Ne ofrojmë për klientët që kanë nevojë për një kompani të specializuar për të mbajtur kontabilitetin e biznesit së tyre: regjistrimin e faturave,përpilimin e librave tregtar,kalkulimi i pagave mujore, përgatitjen e pasqyrave financiare në përputhje me Standardet Kosovare dhe Ndërkombëtare të Kontabilitetit...